Terapeuci Spasja - Refleksologia

Malgorzata Tracz- fizjoterapeutka oraz refleksolog, 

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Odbyła liczne praktyki, w placówkach medycznych, na terenie Wrocławia, podczas których przekonała się, iż praca  z ludźmi daje jej wiele przyjemności i satysfakcję, szczególnie jeśli się komuś pomaga.

Przez 3 lata pracowała w UK z osobami niepełnosprawnymi, gdzie po raz pierwszy spotkała się z refleksoterapią.

Następnie ukończyła Miedzynarodową  Akademię Refleksologii oraz Terapii Meridianowej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł refleksologa.

Uważa, że masaż stóp jest najprzyjemniejszy oraz daje człowiekowi dużo relaksu i odprężenie.

Terapeuci Spasja - Refleksologia

Elżbieta Szczuka 

Dyplomowana masażystka. Od 6 lat studiuje tajniki medycyny wschodniej oraz masażu leczniczego min. tajskiego i refleksologii. Na początku swojej kariery ukończyła kurs masażu Lomi Lomi Nui. Dzięki temu kursowi poznała nowe oblicze pracy z ciałem i duchem.

W międzyczasie pracowała w salonie odnowy biologicznej, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z masażem gorącymi kamieniami i innymi popularnymi technikami masażu. Praca w salonie ugruntowała jej orientalne podejście do masażu. W konsekwencji postanowiła nauczyć się masażu tajskiego. Kanya Krongboom zapoznała ją z odmiennymi technikami pracy z ciałem człowieka. Nie poprzestała na kursach.

Medycyna wschodu tak ją zainspirowała, żew 2009 roku wyjechała na 5 miesięcy do Tajlandii, gdzie pogłębiała swoja wiedzę na temat leczenia za pomocą dotyku. Po powrocie otworzyła salon masażu, gdzie współpracowała z Tajką, z którą wymieniała wiedzę i doświadczenie.

Zainspirowana medycyną tajską, a w szczególności masażem postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi. W Centrum Spasja uczy najpopularniejszych technik masażu tajskiego i refleksologii. Przekazuje również wiedzę na temat medycyny wschodu, by utrzymać ciało i umysł w równowadze.

Jej motto: „Każdy z nas ma zajęcie, które kocha robić. Ja właśnie to robię. Masaż to moja pasja"

Oprócz refleksoterapii jej pasją jest masaż. Wykonuje m.in masaż klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz antycellulitowy.