Terapeuci Spasja - Masaż i Zabiegi

Dawid Marciniak

Główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY MASAŻU, SPA I WELLNESS. Przez wiele lat pracował w placówkach rehabilitacyjnych oraz centrach kosmetyczno-medycznych. Ponad dwa lata współpracował z Instytutem Dr Ireny Eris jako fizjoterapeuta i masażysta. Konsekwentnie podnosił swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach na terenie całej Polski. Od zawsze najbardziej interesowała go szeroko rozumiana odnowa biologiczna oraz holistyczne podejście do człowieka. Kolejnym miejscem pracy był Instytut Kosmetyczno-Medyczny Jadwiga we Wrocławiu, gdzie spędził prawie trzy lata, a następnie Centrum Szkoleniowe CLARENA, gdzie jako szkoleniowiec zajmował się podnoszeniem kwalifikacji osób zajmujących się kosmetyką, masażem i odnową biologiczną. Cieszy się sympatią i szacunkiem swoich kursantów, gdyż wszystkie szkolenia prowadzi na najwyższym poziomie. Dowodem tego są liczne opinie i referencje zamieszczone na naszej stronie.

"...Zapragnąłem postawić kolejny krok naprzód otwierając SPECJALISTYCZNĄ SZKOŁĘ MASAŻU, SPA I WELLNESS, by każda osoba zainteresowana tematem SPA, masażu i pokrewnych terapii miała jeszcze lepszy dostęp do wiedzy typowo praktycznej ."

Marta Zarzycka

Energiczna i utalentowana fizjoterapeutka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej karierze zawodowej odbyła liczne praktyki i szkolenia na terenie Polski i Czech. Ukończyła m.in. kurs terapii manualnej dr Ackermanna. W Centrum Spasja prowadzi kurs masażu klasycznego i leczniczego. Prywatnie interesuje się tematyką odnowy biologicznej. Ciekawostką jest fakt, iż zrobiła specjalizację z hipoterapii a od 6 lat uczy również tańca.

„…Przekazywanie wiedzy nie jest dla mnie problemem a treści związane z masażem i fizjoterapią są mi dobrze znane. Prowadzenie kursów i szkoleń w Centrum Spasja to praca do której jestem stworzona!! ...

Elżbieta Szczuka

Dyplomowana masażystka. Od 5 lat studiuje tajniki medycyny wschodniej oraz masażu leczniczego. Na początku swojej kariery ukończyła kurs masażu Lomi Lomi Nui. Dzięki temu kursowi poznała nowe oblicze pracy z ciałem i duchem.

W międzyczasie pracowała w salonie odnowy biologicznej, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z masażem gorącymi kamieniami i innymi popularnymi technikami masażu. Praca w salonie ugruntowała jej orientalne podejście do masażu. W konsekwencji postanowiła nauczyć się masażu tajskiego. Kanya Krongboom zapoznała ją z odmiennymi technikami pracy z ciałem człowieka. Nie poprzestała na kursach.

Medycyna wschodu tak ją zainspirowała, żew 2009 roku wyjechała na 5 miesięcy do Tajlandii, gdzie pogłębiała swoja wiedzę na temat leczenia za pomocą dotyku. Po powrocie otworzyła salon masażu, gdzie współpracowała z Tajką, z którą wymieniała wiedzę i doświadczenie.

Zainspirowana medycyną tajską, a w szczególności masażem postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi. W Centrum Spasja uczy najpopularniejszych technik masażu tajskiego. Przekazuje również wiedzę na temat medycyny wschodu, by utrzymać ciało i umysł w równowadze.

Jej motto: „Każdy z nas ma zajęcie, które kocha robić. Ja właśnie to robię. Masaż to moja pasja"

Malgorzata Tracz

Malgorzata Tracz- fizjoterapeutka oraz refleksolog,

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Odbyła liczne praktyki, w placówkach medycznych, na terenie Wrocławia, podczas których przekonała się, iż praca z ludźmi daje jej wiele przyjemności i satysfakcję, szczególnie jeśli się komuś pomaga.

Przez 3 lata pracowała w UK z osobami niepełnosprawnymi, gdzie po raz pierwszy spotkała się z refleksoterapią.

Następnie ukończyła Miedzynarodową Akademię Refleksologii oraz Terapii Meridianowej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł refleksologa.

Uważa, że masaż stóp jest najprzyjemniejszy oraz daje człowiekowi dużo relaksu i odprężenie.

Oprócz refleksoterapii jej pasją jest masaż. Wykonuje m.in masaż klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz antycellulitowy.

Marzena Sędziak

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży. Wiedzę na ten temat zaczęła zdobywać na studiach pisząc pracę dyplomową o pozytywnym działaniu ćwiczeń wykonywanych przez kobiety ciężarne. Przeszła kurs doskonalący w zakresie profesjonalnego przygotowania do prowadzenia zajęć w szkole rodzenia, oraz terapię i masaż dla kobiet w ciąży, co praktycznie wykorzystuje prowadząc ćwiczenia w szkole rodzenia w „Centrum Mama i ja”. Również tam stosuje elementy poznane na innych specjalistycznych kursach (m.in. PNF, McKenzie) zapobiegając tym samym dolegliwościom typowym dla okresu ciąży (np. bólom kręgosłupa).
Jest certyfikowanym instruktorem masażu Shantala i właśnie z tej dziedziny prowadzi szkolenia w Centrum i Szkole Spasja. Prowadząc pokazy i indywidualne szkolenia dla rodziców przekonuje o korzystnym wpływie masażu na rozwój dziecka, jak również o niezwykle istotnym wzmacnianiu w ten sposób więzi.
Na co dzień pracuje w sklepie z obuwiem dziecięcym – „Zdrowa Stópka”, gdzie pełni funkcję doradcy ds. rehabilitacji.

Anna Turek

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Młoda, pełna energii terapeutka stawiająca na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Ukończyła m. in. kurs terapii metodą PNF. Co ciekawe, posiada również certyfikat Polskiego Związku Głuchych poświadczający znajomość medycznego języka migowego.

Jej pasją jest masaż orientalny i praca z kobietami w ciąży. Dotyczy to zarówno wykonywania zabiegów, jak i nauczania innych jak to robić. W tym czuje się spełniona.

Prywatnie kocha sporty zimowe, grę w tenisa i długie wędrówki po górskich szlakach.