Niestandardowe profesjonalne podejście

SPASJA - Niestandardowe profesjonalne podejście

Jako jedyni w Polsce wprowadzamy innowacyjne, niestandardowe podejście do zastosowania kosmetyków w gabinecie SPA, które opiera się na użyciu 100% naturalnych ziół i innych substancji pochodzenia roślinnego (kawa, herbata, miód, itd.) w trakcie wykonywania zabiegu lub masażu. Oznacza to, że wszystkie czynne substancje roślinne nakładane są bezpośrednio na ciało w postaci zmielonych korzeni, łodyg, liści, kwiatów, itd. Ponadto wszystkie preparaty (peelingi, koncentraty i maski), które aplikujemy na ciało tworzone są tuż przed zastosowaniem, często na Państwa oczach, zachowując tym samym pierwszą świeżość i nadając całemu procesowi cech rytuału.

Uwaga!

Zioła, które stosujemy w naszym Centrum pozyskiwane są od znanych i atestowany firm zielarsko - farmaceutycznych, m.in. firmy Herbapol.

Kosmetyki stosowane zwykle w gabinetach często wytwarzane są syntetycznie, ponadto wszelkie kremy, maski oraz inne kosmetyki wielokrotnie otwierane tracą swoją jakość, i tym samym skuteczność.

Czasem nie ma możliwości użycia w 100% naturalnego kosmetyku, ale czemu nie skorzystać z dobrodziejstwa natury w każdej innej chwili, kiedy jest to możliwe?