Terapeuci Spasja - Masaż i Zabiegi

Dawid Marciniak

Główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY MASAŻU, SPA I WELLNESS. Przez wiele lat pracował w placówkach rehabilitacyjnych oraz centrach kosmetyczno-medycznych. Ponad dwa lata współpracował z Instytutem Dr Ireny Eris jako fizjoterapeuta i masażysta. Konsekwentnie podnosił swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach na terenie całej Polski. Od zawsze najbardziej interesowała go szeroko rozumiana odnowa biologiczna oraz holistyczne podejście do człowieka. Kolejnym miejscem pracy był Instytut Kosmetyczno-Medyczny Jadwiga we Wrocławiu, gdzie spędził prawie trzy lata, a następnie Centrum Szkoleniowe CLARENA, gdzie jako szkoleniowiec zajmował się podnoszeniem kwalifikacji osób zajmujących się kosmetyką, masażem i odnową biologiczną. Cieszy się sympatią i szacunkiem swoich kursantów, gdyż wszystkie szkolenia prowadzi na najwyższym poziomie. Dowodem tego są liczne opinie i referencje zamieszczone na naszej stronie.

"...Zapragnąłem postawić kolejny krok naprzód otwierając SPECJALISTYCZNĄ SZKOŁĘ MASAŻU, SPA I WELLNESS, by każda osoba zainteresowana tematem SPA, masażu i pokrewnych terapii miała jeszcze lepszy dostęp do wiedzy typowo praktycznej ."

Marta Zarzycka

Energiczna i utalentowana fizjoterapeutka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej karierze zawodowej odbyła liczne praktyki i szkolenia na terenie Polski i Czech. Ukończyła m.in. kurs terapii manualnej dr Ackermanna. W Centrum Spasja prowadzi kurs masażu klasycznego i leczniczego. Prywatnie interesuje się tematyką odnowy biologicznej. Ciekawostką jest fakt, iż zrobiła specjalizację z hipoterapii a od 6 lat uczy również tańca.

„…Przekazywanie wiedzy nie jest dla mnie problemem a treści związane z masażem i fizjoterapią są mi dobrze znane. Prowadzenie kursów i szkoleń w Centrum Spasja to praca do której jestem stworzona!! ...

Elżbieta Szczuka

Dyplomowana masażystka. Od 5 lat studiuje tajniki medycyny wschodniej oraz masażu leczniczego. Na początku swojej kariery ukończyła kurs masażu Lomi Lomi Nui. Dzięki temu kursowi poznała nowe oblicze pracy z ciałem i duchem.

W międzyczasie pracowała w salonie odnowy biologicznej, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z masażem gorącymi kamieniami i innymi popularnymi technikami masażu. Praca w salonie ugruntowała jej orientalne podejście do masażu. W konsekwencji postanowiła nauczyć się masażu tajskiego. Kanya Krongboom zapoznała ją z odmiennymi technikami pracy z ciałem człowieka. Nie poprzestała na kursach.

Medycyna wschodu tak ją zainspirowała, żew 2009 roku wyjechała na 5 miesięcy do Tajlandii, gdzie pogłębiała swoja wiedzę na temat leczenia za pomocą dotyku. Po powrocie otworzyła salon masażu, gdzie współpracowała z Tajką, z którą wymieniała wiedzę i doświadczenie.

Zainspirowana medycyną tajską, a w szczególności masażem postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi. W Centrum Spasja uczy najpopularniejszych technik masażu tajskiego. Przekazuje również wiedzę na temat medycyny wschodu, by utrzymać ciało i umysł w równowadze.

Jej motto: „Każdy z nas ma zajęcie, które kocha robić. Ja właśnie to robię. Masaż to moja pasja"

Malgorzata Tracz

Malgorzata Tracz- fizjoterapeutka oraz refleksolog,

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Odbyła liczne praktyki, w placówkach medycznych, na terenie Wrocławia, podczas których przekonała się, iż praca z ludźmi daje jej wiele przyjemności i satysfakcję, szczególnie jeśli się komuś pomaga.

Przez 3 lata pracowała w UK z osobami niepełnosprawnymi, gdzie po raz pierwszy spotkała się z refleksoterapią.

Następnie ukończyła Miedzynarodową Akademię Refleksologii oraz Terapii Meridianowej w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł refleksologa.

Uważa, że masaż stóp jest najprzyjemniejszy oraz daje człowiekowi dużo relaksu i odprężenie.

Oprócz refleksoterapii jej pasją jest masaż. Wykonuje m.in masaż klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz antycellulitowy.

Anna Turek

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Młoda, pełna energii terapeutka stawiająca na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Ukończyła m. in. kurs terapii metodą PNF. Co ciekawe, posiada również certyfikat Polskiego Związku Głuchych poświadczający znajomość medycznego języka migowego.

Jej pasją jest masaż orientalny i praca z kobietami w ciąży. Dotyczy to zarówno wykonywania zabiegów, jak i nauczania innych jak to robić. W tym czuje się spełniona.

Prywatnie kocha sporty zimowe, grę w tenisa i długie wędrówki po górskich szlakach.

Marzena Sędziak

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży. Wiedzę na ten temat zaczęła zdobywać na studiach pisząc pracę dyplomową o pozytywnym działaniu ćwiczeń wykonywanych przez kobiety ciężarne. Przeszła kurs doskonalący w zakresie profesjonalnego przygotowania do prowadzenia zajęć w szkole rodzenia, oraz terapię i masaż dla kobiet w ciąży, co praktycznie wykorzystuje prowadząc ćwiczenia w szkole rodzenia w „Centrum Mama i ja”. Również tam stosuje elementy poznane na innych specjalistycznych kursach (m.in. PNF, McKenzie) zapobiegając tym samym dolegliwościom typowym dla okresu ciąży (np. bólom kręgosłupa).
Jest certyfikowanym instruktorem masażu Shantala i właśnie z tej dziedziny prowadzi szkolenia w Centrum i Szkole Spasja. Prowadząc pokazy i indywidualne szkolenia dla rodziców przekonuje o korzystnym wpływie masażu na rozwój dziecka, jak również o niezwykle istotnym wzmacnianiu w ten sposób więzi.
Na co dzień pracuje w sklepie z obuwiem dziecięcym – „Zdrowa Stópka”, gdzie pełni funkcję doradcy ds. rehabilitacji.