MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Spasja - masaż bańką chińską

Terapia bańką chińską jest formą oddziaływania na organizm ludzki za pomocą gumowych baniek próżniowych i specjalnie dobranych technik manualnych. Rytuał został zaczerpnięty z naturalnej medycyny chińskiej. Dzisiaj wykorzystujemy właściwości nowocześniejszej formy baniek, jako zabieg niwelujący napięcia mięśniowo - powięziowe, restrykcje powięziowe oraz bóle mięśniowe. Z powyżej wymienionych względów bańki chińskie stosowane są z wielkim powodzeniem również w trakcie terapii antycellulitowych, gdzie etiologia powstawania zmian na przełomie tkanki skórnej, podskórnej tłuszczowej oraz łącznej jest co prawda inna, ale dolegliwości w konsekwencji często podobne.

 

Prawidłowo wykonany zabieg powinien być intensywnie odczuwany, ale pozbawiony uczucia silnego bólu. Ponadto zabieg wykonany przez profesjonalistę raczej nie powinien powodować pojawienia się krwiaków. Zabieg powinien być dostosowany do indywidualnego progu odczucia bólu. 

 

Każdy masaż w Centrum Spasja poprzedzony jestwcześniejszą diagnozą i wstępnymi ustaleniami.

 

Nasze motto to: „Jeśli robisz coś z pasją, zawsze zrobisz to dobrze".

 

Jeżeli jeszcze tego nie odkryłeś, sprawdź nas.

 

Ten, kto raz spróbował naszych usług, zawsze do nas wraca!

 

Gwarantuje właściciel oraz nasi klienci

Zobacz również: innowacyjne, niestandardowe podejście w Centrum Spasja  

 

  1. Chińska Spasja - wstępny masaż ręczny + masaż częściowy ciała (kończyny dolne wraz z pośladkami lub brzuch, talia i kończyny górne) + peeling i przygotowanie ciała do masażu + zmycie i przygotowanie twarzy do masażu

 

Cena zabiegu: 100 zł

 

Czas zabiegu:  ok. 60 min

Chcąc zapisać się na masaż wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz kontaktowy.

Sprawdź również dodatkowe rabaty i promocje.

Wróć